دانلود آهنگ جدیدclose
هاشور ابرو به روش فیبروز چیست ؟ چرا و چگونه؟

زمان جاری : چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 5:01 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 18
نویسنده پیام
emilyfarahi آفلاین


ارسال‌ ها17
عضویت3 /1 /1399
محل زندگیتهران
سن: 26
هاشور ابرو به روش فیبروز چیست ؟ چرا و چگونه؟
فیبروز ابرو یک تکنیک جدید می باشد که در آن ابرو ها را بصورت دستی هاشور می زنند در واقع همان روش میکروبلدینگ است ولی با تکنیک جدیدتر. همان طور که گفته شد روش فیبروز ابرو یکی از جدیدترین تکنیک های آرایشی امروزه می باشد، روش فیبروز ابرو طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. فیبروز ابرو بدون نیاز به دستگاه خاصی انجام می گیرد وهاشور زدن ابروها با کمک یک قلم و سوزن های بسیار ظریف انجام می شود البته سوزن ها بعد از هر بار مصرف باید دور انداخته شوند چون این سوزن ها یک بار مصرف می باشند.
تصویر: https://tehrantattoocenter.ir/wp-content/uploads/2018/11/متخصص-فیبروز-ابرو.jpg

در فیبروز ابرو می توان ابرو ها را قرینه و همچنین پرپشت تر کرد این روش را می توان فقط برای قسمتی از ابرو نیز انجام داد. در روش فیبروز ابرو رنگ استفاده شده را به سطح پوست تزریق می کنند به همین علت پاک کردن آن نیز راحت تر می باشد و در صورت ناراضی بودن از مدل ابروی خود می توانید مدل ابروها را تغییر شکل دهید. اگر می خواهید ابرو هایی طبیعی داشته باشید به سراغ یک پیگمنتر حرفه ای بروید.

مزایای هاشور فیبروز ابرو

** ادر روش فیبروز می توانید ابروهای خود را قرینه کنید

** تکنیک فیبروز ابرو این امکان را به شما می دهد که تار موهای نازک و ظریف برای ابروی خود ایجاد کنید تا ظاهر ابروی شما طبیعی به نظر آید.
** در روش فیبروز ابرو شما می توانید ابرو های خود را پهن یا بلند تر یا حتی کوتاه تر کنید به این دلیل که در فیبروز ابرو امکان تغییرابرو فراهم است و می توانید رنگ ابرو را براحتی پاک کنید.
** در فیبروز ابرو، جوهر و در بافت ابتدایی تزریق می شود در نتیجه درد و التهاب کمتری دارد.
** دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش
**ابروها حالتی بسیار زیبا، طبیعی و ظریفی دارند.


دستگاه فیبروز ابرو

در میکروبلیدینگ فیبروز برای انجام هاشور و سایه ابرو از قلم میکروبیلدینگ استفاده می شود باید از قلمی در این روش استفاده کرد که بسیار ظریف باشد این قلم، یک فلم دستی است که خطوط ظریفی در ابروی شما ایجاد می کند.
طراحی ابرو با متد فیبروز

طراحی ابرو در روش فیبروزبر اساس فرم ابروی شخص انجام می گیرد. این طرحی دقیقا باید متناسب با حالت صورت فرد باشد، در روش فیبروز ابرو از تکنولوژی قرینه سازی ابرو استفاده می شود با کمک یک اپلیکیشن ابرو ها را قرینه طراحی می کنند.ابروی طراحی شده باید بسیار طبیعی و ظریف به نظر آید.

نحوه ی هاشور فیبروز ابرو

هاشور به روش فیبروز در طرح ها و مدل های مختلفی شکل می گیرد. برای انجام این روش باید از پیگمنتر های حرفه ای و با تجربه استفاده کرد تا بتوانند تمام ظرافت تار موی ابرو و طراحی ابرو را به نحو احسنت انجام دهند و در فیبروز ابرو نحوه ی کشیدن ابرو ها در جهت خواب ابرو می باشد، این خط های کشیده شده به کمک فشاری که دست می آورد پر رنگ تر یا کم رنگ تر می شوند. پیگمنتر ها مراقب باشند که فشار بیش از حد باعث آسیب به پوست و پارگی پوست می شوند و اگر فشاری که وارد می کنند کم باشد رنگ به زیر پوست تزریق نمی شود و کیفیت کارپایین می آید پس یک پیگمنتر باید مهارت لازم برای انجام فیبروز لابرو را داشته باشد.

ماندگاری فیبروز ابرو

مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو در روش فیبروز ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد البته مدت زمان ماندگاری بین 3تا 6 ماه است. به نوع پوست شخص به مهارت پیگمنتر به جنس و نوع رنگی که استفاده می شود بستگی دارد.

مراحل فیبروز ابرو

1- در مرحله اول ابتدا خطوط ابرویا اید استروک تاج باید در قسمت تاج ابرو شکل گیرد2- هر خط 1 تا 2 بار باید تمدید شود.3- پس از رسم استروک تاج ابرو نوبت به شوک دادن به رنگ می شود.4- بعد از گذشت 3الی 4 دقیقه ابرو رنگ می گیرد، الان نوبت به بی حس کردن می رسد.5- ده روز قبل از انجام فیبروز ابرو ، نباید ابرو ا را رنگ کرد.6- رنگ تاتو ابرو با توجه به رنگ موی سر باید انتخاب شود. رنگ تاتو ابرو نباید خیلی روشن باشد.7- در این مرحله بعد از رسم لاور استروک ها، نوبت به رسم آرک ابرو و دم ابرو می شود.8- اگر می خواهید تعداد استروک ها را مشخص کنید به میزان پهن یا باریک بودن ابرو توجه کنید.9- 3 الی 4 دقیقه در این قسمت باید مکث کنید.10-برای اینکه تاتو کم رنگ نشود باید ضخابت استروک ها دو برابر باشد.11- در ادامه ی ابرو ها را از نظر هم رنگ بودن، قرینه بودن چک کنید. 12- پس از تمدید استروک ها شوک رنگ می دهیم. پر رنگ بودن استرو کها و رنگ تاتو بستگی به نوع پوست مشتری دارد.13- بسته به انواع پوست فیبروز ابرو نیاز به دو مرحله کار و برخی نیاز به 4 مرحله کار دارد. 14- برای انجام فیبروز ابرو بهتر است نوع پوست خشک و نرمال باشد. 15- برای مراقبت های بعد از فیبروز ابرو نباید تا 24 ساعت، حمام آب داغ گرفت. از سونا و استخر نباید استفاده کرد.16- ابرو ها را 4 باردر روز به مدت 4 روز باید چرب نمود.17- به مدت 10 الی 20 روز از لوازم آرایشی استفاده نکنید.18- قبل از انجام میکرو در صورت انتخاب رنگ روشن ابروها را رنگ کرده و تا حد امکان اصلاح کنید19- قبل از انجام کار طراحی و قرینه سازی متناسب با چهره و سلیقه شما انجام میگردد20- با بکارگیری از بهترین رنگ های امریکا و کانادا والمان
21- تمامی لوازم استریل یکبار مصرف و مورد تایید پزشکان می باشد.

منبع : مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر
شنبه 23 فروردین 1399 - 00:07
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :