زمان جاری : سه شنبه 06 مهر 1400 - 5:34 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 68
نویسنده پیام
mehraan6646 آفلاین


ارسال‌ ها4
عضویت19 /5 /1399
وکیل خانواده خوب
بهترین وکیل خانواده کیست؟
این سوالی است که در ذهن هر کس به دنبال مشکلات و اختلافات خانوادگی مطرح می شود و مهم ترین دغدغه های افراد به محض مواجه شدن با مشکلات حقوقی است . خانواده مهم ترین رکن در جامعه امروزی محسوب می شود که سلامت و حفظ بنیان خانواده مسأله در خور بحث جامعه امروزی است . اشاره به بحران های خانواده که بسیار متنوع و گسترده هستند می تواند بر روی تعادل جسمی و روانی هر انسانی تأثیر گذارد پس بهتر است برای مواجه با مشکلات و حل و فصل اختلافات خانوادگی بهترین وکیل خانواده در اصفهان و مشاور خانواده را بشناسیم . بهترین وکیل خانواده در اصفهان حامد امیری شناخته شده است . اگراختلافات خانوادگی دارید ، با همسر خود اختلافات مداوم دارید ، همسرتان نسبت به شما سوءظن دارد یا به شما تمایلی ندارد ، روابطی خشک و سرد دارید ، همسرتان اعتیاد دارد یا خشن و بد اخلاق است ، به شما خیانت شده است ، یا مشکلات مربوط به ازدواج مجدد دارید ، مشکلات اقتصادی یا مربوط به شغل دارید که در خانواده تأثیر گذاشته است یا همسرتان از شما سوء استفاده می کند بهترین راه مراجعه به یک مشاور و بهترین وکیل خانواده است .
انواع دعاوی خانواده
طلاق ، طلاق توافقی ، نفقه همسر ، نفقه فرزند ، حضانت ، فسخ نکاح ، عدم تمکین ، فرزند خواندگی ، ازدواج مجدد بدون دلیل قانونی ، ازدواج دائم بدون ثبت آن ، انواع و اقسام سقط جنین ، استرداد جهزیه ، تمکین ، منع اشتغال زوجه ، اهدا جنین و… جز دعاوی خانواده محسوب شده است همان طور که می دانید اقدامات قانونی مشکلات خاص خود را دارد که هر شخصی به تنهایی و بدون وجود مشاور حقوقی از پس آن بر نمی آید . همچنین محیط پر تنش و استرس زا دادگاه ها به علاوه مشکلات خانوادگی و مواجه شدن طرفین با یکدیگر باعث بروز مشکلات بزرگتری می شود که گرفتن بهترین وکیل خانواده علاوه به حل اختلافات شما باعث تسریع در انجام اقدامات قانونی می شود . توصیه می شود برای عدم مواجه با هر گونه مشکل در اولین قدم با بهترین وکیل خانواده مشورت نمایید. حامد امیری یکی از بهترین وکیل های خانواده در اصفهان آماده ی قبول وکالت در انواع دعاوی خانواده شما مراجعین محترم می باشد.
رایج ترین دعاوی خانواده
نفقه ، الزام به تمکین ، استرداد جهزیه ، حضانت فرزند ، طلاق توافقی را می توان به عنوان رایج ترین دعاوی مربوط به خانواده شناخت که در مورد هر کدام به صورت جداگانه توضیح مختصری خواهیم داد.
نفقه
نفقه زوجه شامل تمام نیاز های او متناسب با وضعیت زندگی او از قبیل مسکن ، پوشاک ، خوراک ، هزینه های درمانی و بهداشتی و خدمتکار در صورت عادت یا نیاز که مرد موظف است به تمامی این نیاز ها به درستی پاسخ دهد .
الزام به تمکین
الزام به تمکین جز یکی از دعاوی رایج خانواده محسوب می شود که در واقع زمانی این دعوا مطرح می شود که زوجه به دنبال دعوا و کشمکش های موجود زندگی مشترک را ترک کرده است و به دنبال آن زوج (مرد) جهت اجبار و ملزم کردن زن برای ایفای وظایف زناشویی اقامه دعوی می کند . این نکته را باید ذکر کرد که اگر مرد نیز به وظایف زناشویی خود عمل نکند یا در انجام آن کوتاهی کند امکان اقامه ی دعوا برای زن هم وجود دارد. برای شناخت بهتر حق و حقوق خود بهترین راه مشاوره و استفاده از اطلاعات حقوقی یک وکیل خانواده در اصفهان است.
استرداد جهیزیه
تهیه جهزیه که در بیشتر اقوام درایران بر عهده زن است که در صورت بروز مشکل بین زوجین بحث استرداد جهزیه مطرح می شود که برای این موضوع قبل از هر گونه اقدامی حتما باید با یک وکیل خانواده مشورت کرد زیرا هر گونه اقدام در این زمینه بدون آگاهی سبب توهین و افترا به شما می شود .
حضانت فرزند
در پی جدایی زوجین از یکدیگر رایج ترین مسئله دعوای مربوط به حضانت فرزند است که برای والدین آن ها بسیار مهم است پس بهتر است در این زمینه با بهترین وکیل خانواده مشورت شود تا بهترین راهکار را به شما عرضه نماید .
طلاق توافقی
طلاق توافقی نیز یکی دیگر از رایج ترین دعاوی خانواده محسوب شده است که طرفین در این شرایط به شدت از یکدیگر کراهت داشته و می خواهند هر چه سریع تر از یکدیگر جدا شوند و بهترین راه برای اینکه طرفین کمتر بایکدیکر تنش داشته باشند گرفتن یک وکیل خوب در این زمینه است.
حامد امیری وکیل خانواده در اصفهان
یک وکیل خوب وکیلی است که دارای روحیه ی انسان دوستانه باشد و با صبر و بردباری زیاد خود مشکلات موکل خود را مشکل خود فرض کند و تمامی تلاش خود را در زمینه ی حل و فصل مشکلات خانوادگی شما انجام دهد . با اینکه وکیل مسئولیتی جهت دستیابی به نتیجه ندارد و تضمینی هم از این بابت نمی دهد.جز خصوصیات بهترین وکیل می توان این نکته را افزود که بهترین وکیل ، وکیلی است که در مقابل موکل خود پاسخگو باشد و احساس مسئولیت کند .
اگر به دنبال یک وکیل خانواده در اصفهان هستید باید دنبال وکیلی باشید که شما را از انتخاب های بیراهه نجات دهد نه اینکه برای گرفتن حق الوکاله ، موکل خود را وارد راه هایی کند که غیر ضروری و بدون نتیجه است .
موسسه حقوقی حامد امیری
حامد امیری وکیل خانواده اصفهان با تکیه بر دانش حقوقی و سالیان فعالیت در زمینه ی دعاوی خانواده تلاش می نماید در مسیر قانونی بهترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد در صورت امکان سازش بین زوجین این امر محقق گردد و در صورت عدم حصول سازش موکلین را در جهت احقاق حقوق در چهار چوب قانون راهنمایی و هدایت می نماید.شما می توانید جهت انجام مشاوره در کلیه دعاوی خانواده یا اعطای وکالت از طریق سامانه رزرو نوبت حضوری یا غیر حضوری مندرج در سایت اقدام نمایید. از ویژگی های بارز ایشان دانش حقوقی بالا در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری بالاخص خانواده ، طلاق ، طلاق توافقی ، فرزند خواندگی ، حضانت ، نفقه فرزند و همسر، فسخ نکاح ، استرداد جهزیه و … می باشد . ایشان با دانش حقوقی بالای خود بهترین راهکار را در بهترین فرصت ممکن شناخته و در انتخاب نوع دادخواست ، شکواییه ، تبادل لوایح ، لوایح دفاعیه ، تجدید نظر ، واخواهی و…بهترین اقدام قانونی لازم را با هوش و کیاست به کار می برند . باید بدانیم مهم ترین نکته برای یک وکیل خانواده خوب در اصفهان قدرت تخصص و فن وی در ادای وظایف است.
منبع : https://hamedamiri.net/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86/

دوشنبه 20 مرداد 1399 - 10:06
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :