دانلود آهنگ جدیدclose
چاپ کاتالوگ

زمان جاری : یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8:41 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 47
نویسنده پیام
catalogdesignes آفلاین


ارسال‌ ها2
عضویت17 /6 /1398
چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ حرفه ای
چاپ کاتالوگ امروزه برای جذب مشتری و معرفی محصولات برای بسیاری از شرکت ها استفاده می شود . چاپ کاتالوگ باید به گونه ای باشد که مشتری را به خواندن کاتالوگ جذب کند. کاتالوگ باید در بردارنده اطلاعات کافی و لازم برای معرفی محصول مورد نظر باشد. کاتالوگ در واقع مانند یک راهنماست . وقتی مشتری برای خرید سردرگم می شود و نمی تواند انتخاب کند کاتالوگ شما محصولات را به شکل سازمان یافته به مشتری نشان می دهد . کاتالوگ یک راهنماست که کارخانه برای معرفی کالاهای خود در اختیار مشتری می گذارد. در کاتالوگ علاوه بران که مشتری به طور کامل محصولات را می بیند نحوه استفاده از ان را نیز اموزش می بیند. کاتالوگ به دو صورت تک محصولی و چند محصولی به معرفی کالاهای یک شرکت می پردازند. تک محصولی برای معرفی یک محصول از کلیه محصولات تولید شده . چند محصولی برای معرفی چند محصول جدید با عملکرد جداگانه . عوامل بسیاری در چاپ کاتالوگ موثرند از جمله : صفحه آرایی اصولی ، نظارت ، نوع صحافی ، برش ، بسته بندی کاتالوگ و …
تصویر: https://afragraphic.com/wp-content/uploads/2018/10/Cata-004.jpg
طراحی و چاپ کاتالوگ
در چاپ کاتالوگ چون صفحات زیادی داریم علاوه بر معرفی محصول سازمان مورد نظر و نشان دادن اهداف ان سازمان می توانیم ریز اطلاعات از محصول را در اختیار مشتری قرار دهیم . چاپ کاتالوگ با ساختار گرافیکی مناسب نقش مهمی در جذب مشتری و موفقیت سازمان دارد. ما در چاپ افراگرافیک پیشنهاد می دهیم خلاقیت و کیفیت را در طراحی و چاپ کاتالوگ مهمترین اصل قرار دهید. شرکت افراگرافیک با مشاوران زبده و با به کارگیری به روز ترین تکنولوژی خدماتی در زمینه چاپ کاتالوگ به شما ارائه می دهد که شمارا به مقصد نهایی که جذب مشتری است می رساند. کاتالوگ از مهمترین ابزار های تبلیغاتی است به همین علت طراحی ، سایز و جنس جهت چاپ کاتالوگ از اهمیت ویژه ای برخوردار اند. سایز وجنس های مختلفی برای چاپ کاتالوگ داریم حال انکه سایزی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد A4 است می توانیم این سایز را افقی یا عمودی اعمال کنیم .اما اگر کاتالوگ فانتزی می خواهید از سایز های دیگر استفاده کنید .
تعداد صفحات کاتالوگ بستگی به مطالب و میزان تصاویر دارد حال انکه باید بین تصاویر ومطالب هماهنگی وجود داشته باشد و مطالب طوری در صفحات قرار گیرند که فشرده وریز نباشند و یا صفحات خالی و کم مطلب نباشد. برای چاپ کاتالوگ از کاغذ های گلاسه ( مات یا براق ) ، کتان ،حریر، کالک استفاده می شود . در شرکت افراگرافیک معمولا برای چاپ کاتالوگ از کاغذ گلاسه استفاده می شود.

یکشنبه 17 شهریور 1398 - 16:37
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :