زمان جاری : چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 3:58 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمshabgard آفلاین


ارسال‌ ها19
عضویت24 /10 /1398
پاسخ : 1 RE تعمیر ساید فریجیدر
در اینجا میخام یکسری از مشکلات رایج در ساید بای ساید فریجیدر را خدمتتا بگویم.
سر و صدای زیاد یخچال فریجیدر
اکثر آشپزخانه ها به گونه ای ساخته میشوند که شیب دار هستند همین تراز نبودن سطح آشپز خانه باعث میشود پایه های یخچال نیز تراز نباشند و سر و صدای عجیبی را شاهد باشیم . البته اگر فن داخل ساید با ساید نیز خراب باشد این مشکل به وجود می آید. برای بررسی این مشکلات با ما برای تعمیر ساید فریجیدر خود تماس بگیرید.
جمع شدن آب در کف ساید فریجیدر
ممکن است مسیر خروج آب گرفته باشد حتما آن را در کف کابین ساید خود چک کنید. اگر المنت هایی که در کف برخی یخچال ها قرار دارند خراب شده باشد نیز این مشکل به وجود می آید. برای رفع این مشکل لوله ها را از مواد غذایی تمیز کنید و محل خروج آب را با آب جوش تمیز کنید. اگر مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید فریجیدر تماس بگیرید.
برفک زدن ساید بای ساید فریجیدر
یخچال های ساید بای ساید جدید نوفراست هستند یعنی کمتر به مشکل برفک زذن بر میخورند اما اگر با چنین مشکلی مواجه شدید حتما با تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر تماس بگیرید چراکه ممکن است ترموستات و یا نوار دور درب خراب شده باشند.
گرم شدن بدنه ساید فریجیدر
لوله های گاز در بدنه ی یخچال ساید بای ساید فریجیدر قرار دارند و گاز توسط این لوله ها به بقیه ی نقاط ساید منتقل میشود پس میتوان یکی از دلایل داغ بودن بدنه را این مورد دانست . در این مورد جای نگرانی وجود ندارد و پیشنهاد ما به عنوان تعمیرکار ساید فریجیدر به شما این است که کمی فضا در اطراف یخچال خود خالی بگذارید.
فقط دقت داشته باشید اگر هرگونه مشکلی در ساید فریجیدرتان به وجود آمد حتما از نمایندگی تعمیر ساید فریجیدر درخواست تعمیر آن را داشته باشید. زیرا فقط نمایندگی ها هستند که از قطعات اورجینال استفاده می کنند و دارای خدمات پس از فروش هستند.
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399 - 10:55
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
پرش به انجمن :